Wolumetria - modelowanie kształtu twarzy Ursynów

Zabiegi wolumetryczne z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dają możliwość wymodelowania twarzy bez użycia skalpela. Wolumetria gwarantuje zwiększenie utraconej wraz z wiekiem objętości, podniesienie owalu oraz wyrównanie konturu. Kwas przywraca także właściwy poziom nawilżenia tkanek. W efekcie proporcje twarzy zostają wyrównane a skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

W trakcie zabiegu za pomocą cienkiej igły lub kaniuli w wybrane wcześniej partie twarzy wprowadza się wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, którego zadaniem jest zwiększenie objętości tkanek miękkich, w miejscach powstałych ubytków. Iniekcja przeprowadzana jest w miejscowym znieczuleniu, minimalizującym ewentualny dyskomfort. Po zabiegu lekarz wykonuje masaż twarzy pacjenta, który gwarantuje równomierne rozprowadzenie preparatu. Efekty wolumetrii są natychmiastowe i długotrwałe- utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Zabieg wolumetrii przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dedykowany jest wszystkim chcącym zatrzymać pojawiające się oznaki starzenia skóry, wiążące się ze zmianą wyglądu- opadaniem i przemieszczaniem się tkanki tłuszczowej, przekształcaniem kośćca oraz odwróceniem się, tzw. „trójkąta młodości”. Sprawdzi się ona doskonale u osób chcących wypełnić okolicę kości jarzmowych, skroniowych i policzków, które wraz z upływem czasu wykazują tendencję do zapadania się, pragnących pozbyć się bruzd nosowo- wargowych, wargowo- bródkowych, wymodelować kształt brody oraz wyregulować owal twarzy.

Zabiegu wolumetrii nie powinny wykonywać kobiety w ciąży i okresie laktacji. Przeciwwskazaniem są także choroby o podłożu autoimmunologicznym, stany zapalne skóry, takie jak opryszczka i trądzik, niektóre choroby nowotworowe, skłonność do tworzenia się blizn przerostowych a także nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Cennik wolumetrii twarzy

  • Wolumetria twarzy (policzki, linia żuchwy) 1000 zł