Kilka słów o naszym salonie

Salon New You został założony w roku 2012 na Warszawskim Ursynowie. Miejsce, to zostało stworzone dzięki pasji do kosmetologii oraz do wykorzystywania nowych rozwiązań technicznych w celach terapeutycznym. Salon na początku swojej działalności był ukierunkowany tylko na zabiegi depilacji laserowej. Wychodzimy naprzeciw klientom z nowoczesnymi technologiami do depilacji w przystępnych cenach, pomagając w walce z niechcianym owłosieniem. Z czasem poszerzaliśmy naszą ofertę również do zabiegów pielęgnacyjnych, anty-age, medycyny estetycznej, jak również do zabiegów stylizacyjnych.

Naszym celem jest przede wszystkim odkrycie naturalnego piękna jak również wygoda w codziennym życiu. Zależy nam, aby każda osoba korzystająca z usług salonu czuła się bezpiecznie w naszych rękach, aby czuła się zaopiekowana oraz aby mogła cieszyć się szybkimi efektami z zabiegów.

Ciągle poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę, staramy się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi po to aby utrzymywać nasze zabiegi na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do miejsca, gdzie poczujesz się lepiej we własnej skórze!

Nasi specjaliści