Manicure hybrydowy Ursynów

Wykonywanie codziennych obowiązków narusza strukturę lakieru do paznokci i powoduje odpryski. Paznokcie wyglądają nieestetycznie i konieczne jest ich ponowne przemalowanie. Częste używanie zmywacza do paznokci niszczy płytkę paznokcia. Na szczęście mamy na to radę: manicure hybrydowy na Ursynowie to doskonała alternatywa dla zwykłego lakieru do paznokci.

Manicure hybrydowy w Warszawie na Ursynowie jest popularnym zabiegiem. Na paznokcie nakładana jest cienka warstwa lakieru, który następnie zostaje utwardzony w świetle UV. Wizyta w salonie trwa około 1,5 godziny, a piękne paznokcie można podziwiać przez 2-3 tygodnie. Lakier pięknie lśni i nie odpryskuje. Możesz myć, prać, sprzątać bez obawy o stan swoich paznokci.

Nie musisz martwić się o kondycję płytki paznokcia – manicure hybrydowy w Ursynowie wykonywany przez nas nie zawiera substancji szkodliwych. Lakier jest hipoalergiczny, więc bezpieczny nawet dla osób z uczuleniami. Możliwe jest także zastosowanie dodatkowej odżywki, która pozytywnie wpłynie na stan paznokci.

Lakieru utwardzonego pod ultrafioletem nie można zmyć tradycyjnym zmywaczem do paznokci. Dlatego jeśli chcesz usunąć manicure hybrydowy Usynów to miejsce, gdzie znajduje się nasz salon. Zapraszamy na wizytę, podczas której wykorzystując płyn na bazie acetonu zlikwidujemy stylizację, a następnie ponowimy zabieg i nałożymy świeżą warstwę lakieru hybrydowego.

Jeśli interesuje Cię manicure hybrydowy to zapraszamy na Ursynów.

Zachęcamy do zapoznana się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Cennik manicure hybrydowego

  • Manicure hybrydowy (również ze zdjęciem starej hybrydy) 120 zł
  • Manicure hybrydowy + baza proteinowa  120 zł
  • Przedłużanie paznokci żelem na formie z hybrydą 170 zł
  • Uzupełnienie paznokci żelem z hybrydą 150 zł
  • Manicure hybrydowy + nadbudowa paznokcia 135 zł