Nici liftingujące PDO Ursynów

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO to bezbolesny oraz bezinwazyjny sposób na powstrzymanie pojawiających się oznak starzenia. Nici wykonuje się z polidioksonanu, który w ciągu kilku miesięcy ulega rozpuszczeniu. Ich zadaniem jest wzmocnienie ścięgien i mięśni oraz stymulacja produkcji kolagenu. W rezultacie skóra staje się gładsza, rozjaśniona, zmarszczki ulegają wygładzeniu a obwisłe tkanki wyraźnie wzmacniają się.

Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu i trwa od 30 do 60 minut, w zależności od ilości implantowanych nici. Wprowadzane są one za pomocą bardzo cienkiej igły w wybrany obszar twarzy lub ciała, głównie dekoltu, biustu, brzucha, pośladków i nóg. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być mocno spuchnięta i zaczerwieniona- stan ten utrzymuje się 1-2 doby. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, jednak na ostateczne rezultaty należy poczekać około dwóch miesięcy.

Nici liftingujące polecane są osobom chcącym zlikwidować pierwsze oznaki starzenia, takie jak zmarszczki na czole, wokół oczu i ust, opadające policzki, obniżona i opadająca linia brwi, wyraźny fałd podbródkowy, marionetkowy oraz nosowo- wargowy a także utrata jędrności, zmiana owali twarzy oraz wyrazistości żuchwy.

Na zabieg implantacji nici PDO nie powinny decydować się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią a także osoby cierpiące na choroby o podłożu autoimmunologicznym, choroby nowotworowe, zmagające się z niewyrównaną cukrzycą oraz aktywnymi zakażeniami okolic poddawanych zabiegowi.

Cennik zabiegów nićmi liftingującymi PDO

  • Rewitalizujące BASIC (10 nici) od 300 zł
  • Liftingujące BARB 4D (6 nici) od 1200 zł