Powiększanie ust Ursynów

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych wypełniaczy stosowanych w zabiegu korekty ust. Jest on substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, dzięki czemu jest bezpieczny, nie uczula i nie wywołuje stanów zapalnych. Kwas hialuronowy odpowiedzialny jest za utrzymanie jędrności skóry oraz prawidłowego jej nawodnienia. Niestety wraz z upływem czasu jego zawartość w tkance łącznej w znacznym stopniu ulega zmniejszeniu, co sprawia, iż skóra wygląda mniej estetycznie a usta ulegają zmniejszeniu. Dzięki zabiegom bazującym na kwasie hialuronowym poziom nawodnienia tkanki zwiększa się, a wraz z nim wzrasta jej napięcie, gęstość i elastyczność.

Wypełnienie ust kwasem należy do zabiegów o wysokiej odczuwalności, dlatego w celu poprawienia komfortu pacjenta stosuje się znieczulenie dentystyczne lub znieczulenie w postaci kremu. Następnie kwas w formie żelu podaje się w wybrane wcześniej miejsca za pomocą bardzo cienkiej igły. Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu, jednak ostateczny rezultat oceniać można po kilku dniach. Utrzymuje się on od kilku do kilkunastu miesięcy- czas ten uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji organizmu. Naturalnie po tym okresie zabieg można powtórzyć. Zastrzyki z kwasu mogą doprowadzić do pojawienia się niewielkich krwiaków i obrzęku, które jednak utrzymują się nie dłużej niż kilka godzin.

Zabieg wypełnienia ust kwasem hialuronowym polecany jest wszystkim niezadowolonym z kształtu i rozmiaru swoich ust. Doskonale sprawdzi się u kobiet których usta, wraz z upływem czasu, zatraciły swój kształt, wyraźny kontur oraz objętość. Kwas hialuronowy stosowany jest także w celu podniesienia kącików ust oraz wygładzenia skóry wokół nich. Dodatkowo wypełnienie ust kwasem hialuronowym stosuje się u osób, zmagających się z problemem zanikającego kolorytu oraz w sytuacji, gdy zachodzi konieczność wyrównania asymetrii.

Przeciwwskazań do wykonania zabiegu wypełniania ust jest niewiele. Nie powinien być on jednak stosowany u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz u osób z gorączką, aktywną opryszczką wargową, infekcją bakteryjną, wirusową oraz grzybiczą a także schorzeń o podłożu autoimmunologicznym.

Cennik zabiegów powiększania ust

  • Wypełnienie, modelowanie kształtu ust 1000 zł