Osocze bogatopłytkowe Ursynów

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta polega na podaniu komórek i czynników wzrostu pobudzających skórę do odnowy i rewitalizacji. Zabieg stymuluje proces tworzenia się włókien kolagenowych i elastyny, nowych naczyń krwionośnych oraz poprawia krążenie.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej jest szybki i dosyć prosty. Pierwszym etapem jest pobranie od pacjenta niewielkiej ilości krwi, która poddana zostaje odwirowaniu w celu uzyskania osocza, zawierającego płytki krwi. Po jego zagęszczeniu i dodaniu odczynnika podawany jest poprzez iniekcję w wybrane partię twarzy. Zabieg uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych z uwagi na całkowitą biokompatybilność i neutralność immunologiczną podawanego preparatu.

Wskazania do zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przeznaczony jest dla wszystkich, których skóra twarzy, okolic oczu, dekoltu, szyi oraz dłoni wymaga intensywnej regeneracji. Doskonale radzi sobie w walce ze zmarszczkami, fałdami, skórą zwiotczałą, zniszczoną i zmęczoną oraz bliznami potrądzikowymi. Sprawdzi się u osób zmagających się z problemem wypadania włosów oraz chcących szybciej zregenerować skórę po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Osocze bogatopłytkowe - mimo iż uważane za bezpieczne - nie powinno być podawane kobietom w ciąży i okresie karmienia, osobom zmagającym się z chorobami krwi, wątroby, nowotworami,ostrymi zakażeniami wirusowymi oraz przyjmującym leki antykoagulacyjne oraz immunosupresyjne.

Cena: 800 zł