Wolumetria - modelowanie kształtu twarzy

Zabiegi wolumetryczne z wykorzystaniem kwasu hialuronowego dają możliwość wymodelowania twarzy bez użycia skalpela. Wolumetria gwarantuje zwiększenie utraconej wraz z wiekiem objętości, podniesienie owalu oraz wyrównanie konturu. Kwas przywraca także właściwy poziom nawilżenia tkanek. W efekcie proporcje twarzy zostają wyrównane a skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Czytaj dalej

Osocze bogatopłytkowe Ursynów

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta polega na podaniu komórek i czynników wzrostu pobudzających skórę do odnowy i rewitalizacji. Zabieg stymuluje proces tworzenia się włókien kolagenowych i elastyny, nowych naczyń krwionośnych oraz poprawia krążenie.

Czytaj dalej

Nici liftingujące PDO

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO to bezbolesny oraz bezinwazyjny sposób na powstrzymanie pojawiających się oznak starzenia. Nici wykonuje się z polidioksonanu, który w ciągu kilku miesięcy ulega rozpuszczeniu. Ich zadaniem jest wzmocnienie ścięgien i mięśni oraz stymulacja produkcji kolagenu. W rezultacie skóra staje się gładsza, rozjaśniona, zmarszczki ulegają wygładzeniu a obwisłe tkanki wyraźnie wzmacniają się.

Czytaj dalej

Powiększanie ust Ursynów

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych wypełniaczy stosowanych w zabiegu korekty ust. Jest on substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, dzięki czemu jest bezpieczny, nie uczula i nie wywołuje stanów zapalnych. Kwas hialuronowy odpowiedzialny jest za utrzymanie jędrności skóry oraz prawidłowego jej nawodnienia. Niestety wraz z upływem czasu jego zawartość w tkance łącznej w znacznym stopniu ulega zmniejszeniu, co sprawia, iż skóra wygląda mniej estetycznie a usta ulegają zmniejszeniu. Dzięki zabiegom bazującym na kwasie hialuronowym poziom nawodnienia tkanki zwiększa się, a wraz z nim wzrasta jej napięcie, gęstość i elastyczność.

Czytaj dalej

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Do jego podstawowych zadań należy utrzymanie odpowiedniego poziomu wody w tkankach. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość i jakość spada, co objawia się powstawaniem zmarszczek, spadkiem sprężystości oraz wiotczeniem skóry. Jego uzupełnienie sprawia, iż skóra odzyskuje blask, jędrność i młody wygląd.

Czytaj dalej