Manicure i pedicure

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy 65 zł
Manicure hybrydowy + zdobienia 75 zł
Manicure hybrydowy + hard 85 zł
Przedłużanie metodą żelową na szablonie 100 zł
Uzupełnianie żelu 80 zł
Przedłużanie metodą żelową z hybrydą 150 zł
Przedłużanie metodą żelową 1 paznokieć 10 zł

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy PROMOCJA! 120 zł 89 zł
Pedicure bez malowania 89 zł

Wykonywanie codziennych obowiązków narusza strukturę lakieru do paznokci i powoduje odpryski. Paznokcie wyglądają nieestetycznie i konieczne jest ich ponowne przemalowanie. Częste używanie zmywacza do paznokci niszczy płytkę paznokcia. Na szczęście mamy na to radę: pedicure hybrydowy na Ursynowie to doskonała alternatywa dla zwykłego lakieru do paznokci.  

Pedicure hybrydowy jest popularnym zabiegiem. Na paznokcie nakładana jest cienka warstwa lakieru, który następnie zostaje utwardzony w świetle UV. Wizyta w salonie trwa około 1,5 godziny, a piękne paznokcie można podziwiać przez 2-3 tygodnie. Lakier pięknie lśni i nie odpryskuje. Możesz myć, prać, sprzątać bez obawy o stan swoich paznokci.  

Nie musisz martwić się o kondycję płytki paznokcia – pedicure hybrydowy Ursynów wykonywany przez nas nie zawiera substancji szkodliwych. Lakier jest hipoalergiczny, więc bezpieczny nawet dla osób z uczuleniami. Możliwe jest także zastosowanie dodatkowej odżywki, która pozytywnie wpłynie na stan paznokci.  

Lakieru utwardzonego pod ultrafioletem nie można zmyć tradycyjnym zmywaczem do paznokci. Dlatego jeśli chcesz usunąć pedicure hybrydowy Usynów to miejsce, gdzie znajduje się nasz salon. Zapraszamy na wizytę, podczas której wykorzystując płyn na bazie acetonu zlikwidujemy stylizację, a następnie ponowimy zabieg i nałożymy świeżą warstwę lakieru hybrydowego.   Jeśli interesuje Cię pedicure hybrydowy Ursynów jest siedzibą naszego salonu. Zachęcamy do zapoznana się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

pedicure hybrydowy ursynów